život je založenej na náhodách

Září 2009

BEZINKA Podzim 2009

26. září 2009 v 15:37 | Janča |  Petr Pilát
Čauves,
v sobotu 12.9.2009 v Kamýku u Litoměřic proběhla výborná akce BEZINKA Podzim 2009.
Byla to parádní akce jen pro nás ( skokany :-) ) ne moc vydařená protože celý den dost foukalo, takže jsme měli skákat za odpoledne snad 4x a nakonec jsme skákali jen jednou a až večer...protože do té doby nám vítr neumožnil skákat...a to mě dost štvalo. Ale nakonec se to i docela povedlo, lidi si počkali a my jsme za to byli moc rádi.
V Kamýku jsme skákali v této sestavě:
  • Petr Pilát ,,Pilník,,
  • Petr Kuchař ,,Kuchta,,
  • Ondřej Záruba ,,Čert,,
a také se přijeli ukázat Malí Draci:
  • Matěj Česák
  • Zbyněk Kobián
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_181.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_177.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_183.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_182.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_186.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_187.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_188.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_189.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_179.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_178.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_185.jpg
http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_176.jpg

Pilníkovo pozdní odpoledne 4

14. září 2009 v 21:02 | Janča |  Petr Pilát
Pozvánka

Den D: 15. srpna, Hodina H: 13:00. Pilníkovo pozdní odpoledne 4, Čerčany!

Pilníkovo pozdní odpoledne je tady! Kamarádi, chtěl bych vás pozvat na akci, kterou pořádám s taťkou a partou kámošů u mě v tréninkovém areálu ŽPSV v Čerčanech. Sejdeme se v sobotu 15. srpna v jednu hodinu odpoledne.
Platí?

Jaký bude program? Samozřejmě v první řadě uvidíte FMX. Moje pozvání přijala česká špička, na rampách a ve vzduchu budete moct sledovat kompletní Moto X Zone tým (já, Kuchta, Ondřej ,,Čert,, Záruba a malej Máťa Česák, velký příslib českého freestyle motokrosu), dorazí i Libor "Mouka" Podmol, Martin Koreň a nesmím zapomenout na domácího jezdce Zbyňka Kobiána který udělal obrovský pokrok a spolu s Matějem vám předvedou výbornou show.

Už loni jste mohli vidět lítající kluky :-) neboli FLYINGBOYS a ani letos tomu nebude jinak.
Jé, a málem bych zapomněl! Samozřejmě připravíme program pro děti, podobně jako v předchozích třech ročnících budou moct prckové soutěžit ve skoku v pytli, nebo třeba v jízdě zručnosti na kole a chystáme i další překvápka.
Takže, my si budeme hrát s motorkami a vás snad pobaví naše show a děti si můžou hrát na připravených atrakcích. A k tomu samozřejmě stánky s klobáskami a pivečkem. Vstup samozřejmě zdarma!

Těším se na Vás, Pilník

http://www.petrpilat.cz/editor/image/novinky5_galerie/tn_zoom_obrazek_123.jpg

Očima fmx.cz

V sobotu 15.8. do areálu ŽPSV v Čerčanech u Benešova zamířili freestyle motokrosaři, kteří měli v plánu si u Pilníka pěkně zařádit a všem přihlížejícím ukázat jakže to umí s motorkama naše fmx špička.
U pilníka to není jenom o fmxu, ale byl tu připraven i další doprovodný program na celé odpoledne, různé soutěže o hodnotné ceny, takže i ti nejmenší se tu rozhodně nenudili.


Začátek patřil tentokrát "Malým drakům" Máťovi Česákovi, který se představil spolu s Kuchtou na několika akcích v této sezoně, a místní týpek dvanáctiletý Zbyněk Kobián, který má na svém kontě úlovky v podobě těch nejcenějších kovů z mistrovství jak ČR, Slovenska, ale i Maďarska.
Kluci se s tím opravdu nepárali a na dvanáctimetrové vzdálenosti, jenž bylo jejich poletovací maximum posílali lehké Thurn Downy, Nac Nac, Hell Clicker, Gordovu, Can Can, Can Can Lender, přistání s jednou rukou, No Footed…myslím si ,že o budoucnost našeho freestyle motokrosu nemusíme mít strach. Kluci, jen tak dál, ale opatrně, jasné?!!
Pak přišli na řadu pětice těch, od kterých se čekaly neuvěřitelné souboje s gravitací. Petr Kuchař, Ondra Záruba, Martin Koreň, Libor Podmol a Petr Pilát.
Pilník, jak jistě mnozí z vás dobře vědí, měl nedávno právě tady při tréninku nepříjemný pád, a sám jsem byl zvědavý jestli trošku ubere, a bude skákat spíše na jistotu, ale opak byl pravdou.
Kuchta si liboval opět ve svých Whipech, protahoval svůj Superman Air, Double Nacy, a v saltech bylo k vidění taky One Hand, ožralej flip a taky svoje salta opět stáčil do Whipu.
Martin Koreň pořádal svoji akcičku minule, takže dnes mohl nechat starosti stranou, a pěkně si užíval krásný slunečný den a skákání na motorce s triky Lazy Boy, Super Can One Hand, Flatliner, Side Seat Grab Hart Attack, devítka Cat Wallk, Backflip Nac Nac, Backflip Whip a několikrát poslal taky v beku Supermana.
Valašský pekelník vytáthul ze svého kotle Rock Solid, Jack Hammer, Super Can s Indianem, Double Seat Grab Hart Attack Look Back, Helicopter, Shaolin.Čertovi už nestačí dělat jenom One Hand Superman Seat Grab Indian Air, on si volnou rukou uchopí kotník a je z toho rázem Oxecutioner, stejně jako Pilník, za čež jim oběma veliký dík, protože je to jednak kratší název a jednak mi tím, když tu a tam něco speakruju ušetří hodně slov.
Pilník je tu doma, takže skákal svoje triky pěkně na pohodu. Dead Body, Jack Hammer, Seat Grab Hart Atack Scorpion, Oxecutioner, Pendulum a pak začal točit ty svoje salta, a bylo jich požehnaně. Backflip- Stale Fish, Candy Bar, Shaolin, Gordova, Nac Nac, No Hand, Can Can, Switch Blade, a taky umotal jednoho Underflipa. Pilník předvedl jeden hodně zajímavý trik.Nebylo to salto, ani to neposlal z dvaadvacetimetrové vzdálenosti, ale jenom asi z jedenácti. Po opuštění rampy se zaháknul nohou za stupačku, druhá šla dopředu ruce natažené nahoru a ještě pěkně do záklonu.Tak jsem si ho zavolal nahoru na "stage" a ptal se ho: " co to bylo? Proč to neznám"? Je to TP-Trip made by Travis Pastrana, tak jsem zase o něco chytřejší.Fotka je v galerii, nemusíte mít strach.
Už při představování jezdců se Libor Podmol malinko zdržel , protože odešla svíčka, a tak musela přijít jiná.Nikdo v tu chvíli netušil, že to nemusí být dobré znamení.
Libor taky skákal to svoje oblíbené. Rock Solid Scorpion, Jack Hammer to No Handed Lander, Double Seat Grab Hart Attack, Několikrát taky poslal Superflipa s Indianem, Backflip Cliff Hanger, Backflip Tsunami, a zakroutil taky skvělého Underflipa. Jenže právě v druhém dějistvý právě při Underflipu, respektive jeho přistání šel Libor i s motorkou ani ne tak na kola, ale na bok tvrdě na zem.Vypadalo to, že to odnesl pravý nárt, a zřejmě i nějaká ta nártní kůstka.
Underflip, to je trik, který chyby neodpouští. Při klasickém saltu, když to není úplně ono, a přistává se víc na přední, nebo na zadní kolo, tak se s tím dá ještě ledacos udělat, ale pokud točíte Underflipa, kde je úplně jiná boční rotace, tak musíte přistát prostě na kola.
Pak už se nikomu do skákání moc nechtělo, a tak přišla na řadu dvojice pitbike riderů Radek Bílek-Tomáš Bárta.
Kluci na svých malých motorkách dělali Gordovy, Disco Can, Can Cany, Hell Clickery, One Handy, Supermany, Nac Nacy. Předvedli taky několik Backflipů, a Bilko dokonce s Gordovou, při které se na první pokus poroučel k zemi, ale na druhý pokus to ustál. S Bártíkem sklidili obrovský a zasloužený potlesk a uznání publika.
Věřím, že všichni strávili u Pilníka hezké odpoledne, a že i v příštím roce zavítají do Čerčan a třeba v ještě větším počtu.

z Pilníkova pohledu

Čauves, tak a je to za námi…,,Pilníkovo pozdní odpoledne,, s pořadovým číslem 4 proběhlo v sobotu 15.8.2009, v Čerčanech v mém tréninkovém areálu firmy ŽPSV.
Celý týden před tou ,,významnou sobotou,, už jsme v parku dost makali a vše připravovali, ale řekl bych že vše šlo docela dobře bez žádného velkého stresu a to nám dost pomáhalo. V pátek v podvečer se na nás sice pár maličkostí ( např: stánek s jídlem, speaker atd… :-) vyvalilo, ale nenechali jsme se ničím zaskočit a vše jsme vyřešili… :-) No a je tu konečně ta velká sobota. Už od rána jsem měl nervy, aby vše klaplo a mohli jsme si pořádně užít ,,Pilníkovo pozdní odpoledne 4,, Počasí nám už od rána přálo ( pařák jak něco ) :-) a kolem 11 hodiny se začali sjíždět jezdci. Moje pozvání přijali: Petr ,,Kuchta,, Kuchař, Libor ,,Mouka,, Podmol, Martin Koreň, Ondřej ,,Čert,, Záruba a z malých draků si přijeli zařádit Máťa Česák a Zbyněk Kobián. Ve 13:30 jsem s panem Ing. Janem Spevákem a s našemi komentátory Petrem Bláhou & Milenou Povolnou přivítal diváky a už o pár minut později začali lítat Malí draci ( Máťa & Zbyněk ). Kluci zaskákali opravdu výborně, předvedli excelentní show a já byl na ně moc pyšný…Hned po klukách jsme nastoupili my…Myslím si že jsme zaskákali parádně, řekl bych že lidem se to líbilo a já byl moc spokojený. Po prvním FMX vstupu, tam byl delší čas pro děti, aby mohly pořádně soutěžit na připravených atrakcích jako např: Jízda zručnosti, balanc, hod míčem do koše, šplh atd…samozřejmě se mohly svézt jako každým rokem na lanové dráze nebo si zaskákat na skákacím hradu a to vše zdarma! Po přestávce byla na programu Gymnastick show v podání mé sestry Veroniky a její kamarádky Sabiny Blaškové…Holkám se vše povedlo, s velkým potleskem ukončily show a zároveň přivítaly skupinu 5 lítacích kluků neboli ,,FLYING BOYS,, kteří předvedli naprosto úžasnou show. Další věc na programu byl závod ve šplhu o kameru GO PRO. To bylo taky docela zajímavý :-), protože kameru chtěl každý… Takže se kluci ( do 18 let ) docela snažili :-) Po soutěži šli na řadu opět Malí draci ( Máťa & Zbyněk ), nechali se od diváků celkem dost vyblbnout a na jejich věk ( Máťa - 9 let, a Zbyněk - 12 let ) předváděli opravdu moc pěkný věci. Po klukách jsme měli mít ještě jednu show my a zakončit jí např: pořádným vláčkem, ale k tomu už jsme se bohužel nedostali, protože cca tak v polovině druhého vstupu Libor ,,Mouka,, Podmol po velkém Underflipu nedopadl čistě na kola a byl z toho nepříjemný pád :-( Takže tím pádem už jsme nepokračovali. Libor chvilku ledoval nohu, ale po chvíli byl raději převezen do nemocnice. Věděli jsme že to není nic tak vážného a tak se ještě šli ukázat Pit bikeři ( Radek Bílek & Tomáš Bárta ) kteří tam nasázeli pár Back flipů, Radek dokonce i s trikama :-)
Pak přišlo na řadu pro děti vyhlášení a vylosování hodnotných cen a na závěr podpisovka.
Myslím si, že mohu říct: ,,Pilníkovo pozdní odpoledne 4,, se celkem vydařilo až na to že upadl Libor :-( to mě mrzí, ale co se dá dělat, prostě necvrnkáme kuličky. Ale ještě bych chtěl moc a moc poděkovat všem co mi s ,,Pilníkovo pozdním odpolednem 4,, pomáhali. Nebudu vám děkovat jmenovitě protože bych nerad na nikoho zapomněl, ale opravdu vám moc děkuji. Vážím si toho. Bez vás by ,,Pilníkovo pozdní odpoledne 4,, nebylo.

S pozdravem Petr Pilát ,,Pilník,,

http://fmx.cz/foto/2498.jpg
http://fmx.cz/foto/2499.jpghttp://fmx.cz/foto/2500.jpghttp://fmx.cz/foto/2501.jpghttp://fmx.cz/foto/2503.jpg

Pilník :)
http://fmx.cz/foto/2504.jpghttp://fmx.cz/foto/2505.jpghttp://fmx.cz/foto/2506.jpghttp://fmx.cz/foto/2507.jpghttp://fmx.cz/foto/2508.jpghttp://fmx.cz/foto/2509.jpg
http://fmx.cz/foto/2510.jpg
http://fmx.cz/foto/2511.jpg
http://fmx.cz/foto/2512.jpghttp://fmx.cz/foto/2513.jpghttp://fmx.cz/foto/2514.jpghttp://fmx.cz/foto/2515.jpg
http://fmx.cz/foto/2516.jpghttp://fmx.cz/foto/2517.jpghttp://fmx.cz/foto/2518.jpghttp://fmx.cz/foto/2519.jpghttp://fmx.cz/foto/2520.jpghttp://fmx.cz/foto/2521.jpghttp://fmx.cz/foto/2522.jpghttp://fmx.cz/foto/2523.jpghttp://fmx.cz/foto/2524.jpg
http://fmx.cz/foto/2525.jpghttp://fmx.cz/foto/2527.jpg
http://fmx.cz/foto/2528.jpghttp://fmx.cz/foto/2529.jpghttp://fmx.cz/foto/2530.jpghttp://fmx.cz/foto/2531.jpghttp://fmx.cz/foto/2532.jpghttp://fmx.cz/foto/2533.jpg
http://fmx.cz/foto/2534.jpghttp://fmx.cz/foto/2535.jpghttp://fmx.cz/foto/2536.jpghttp://fmx.cz/foto/2537.jpghttp://fmx.cz/foto/2538.jpghttp://fmx.cz/foto/2539.jpg

Misano GP 2009 závod

13. září 2009 v 18:58 | Janča |  Karel Abraham
6.9. 2009

Karel Abraham si připsal body za jedenácté místo


Karel Abraham startoval do závodu ze třetí řady, ale úvod se mu nepovedl a propadl se na sedmnáctou pozici. Bojovnou jízdou začal postupovat dopředu. Ve čtvrtém kole byl patnáctý a pak společně v závěsu za Švýcarem Lüthim se dostali k první desítce. Kájovi se útok na švýcarského pilota povedl v předposledním kole, ale v závěru pozici neudržel a v cíli skončil jedenáctý, pouhé dvě desetinky sekundy za Thomasem. Celkově se tak Karel posunul na 14. místo, když o bod předstihl Wilairota.Vítězství oslavil v Misanu Španěl Barbera, který se letos na nejvyšší stupínek prosadil podruhé. Druhý těsně dojel Ital Pasini a třetí Španěl Alvaro Bautista. Čtvrtý skončil Japonec Aoyama, který si tak udržel vedení v šampionátu.

Karel Abraham po závodě řekl:

"Čekal jsem dnes víc, ale start se mi nepovedl a já se v tlačenici propadl hluboko dozadu. Chvíli to trvalo, než jsem se vrátil do první patnáctky. S Thomasem Lüthim jsme pak společně postupovali dopředu a v samém závěru jsem měl šanci na desáté místo. Několikrát jsem to na Thomase zkusil na brzdy, ale vyšlo to až v předposledním kole. On mi to ale pak vrátil na rovince."


Do Moto2 s Aprilií Tým Cardion AB vstoupí i do nové kubatury Moto2, která má premiéru v příštím ročníku mistrovství světa, s tovární podporou značky Aprilia. V sobotu večer podepsal šéf týmu Karel Abraham v Misanu smlouvu s Aprilií, která připraví týmu tovární podvozek. Čtyřdobé motory dodá všem jezdcům této objemové třídy Honda. "Chtěli jsme v příštím roce dál startovat s tovární podporou, a tak jsme se nakonec opět domluvili s Aprilií. První testy nového stroje absolvuje Kája v lednu", řekl Karel Abraham. A jak je spokojen Karel Abraham junior? "Myslím si, že jsme udělali dobře. Aprilie má dost zkušeností ze superbiků, takže věřím, že připraví i pro Moto2 konkurence schopný stroj."


GP San Marina
Výsledky nedělního závodu třídy do 250 cm3:

1. Hector Barbera (E, Aprilia) 43:23,353
2. Mattia Pasini (I, Aprilia) 43:23,393
3. Alvaro Bautista (E, Aprilia) 43:25,044
11. Karel Abraham (Aprilia) 43:48,033


Pořadí v MS třídy do 250 cm3:

1. Hiroshi Aoyama (J, Honda)
205
2. Alvaro Bautista 192
3. Marco Simoncelli (I, Gilera) 165
14. Karel Abraham 44
http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_039.jpg

Srdíčka

13. září 2009 v 17:06 | Janča |  Láska♥


Misano GP 2009 kvalifikace

6. září 2009 v 15:30 | Janča |  Karel Abraham
5.9. 2009

Abraham odstartuje v Misanu ze třetí řady


Karel Abraham si nejlepší čas - 1:39,995 připsal ve svém posledním 24. kole. Motocykl Aprilia doznal ještě menší úpravy v nastavení během kvalifikace, ale v závěru byl Karel už spokojen. Na technické trati, která sice nepatří k jeho oblíbeným, přesto neustále zrychloval a zůstal nakonec jen 1,1 s za časem vítězného Japonce Aoyamy (1:38,867). Do jedné sekundy s časem vedoucího jezdce šampionátu, který letos získal pole position poprvé, se vešlo ještě sedm jezdců. V první řadě spolu s ním se postaví jako druhý Španěl Barbera a dále Italové Simoncelli s Pasinim.


Karel Abraham po sobotní kvalifikaci řekl:

"S dnešním výkonem na technické trati v Misanu jsem spokojený. Možná to mohlo být ještě o chloupek lepší, ale v závěru mého nejrychlejšího kola jsem dojel Aoyamu s Barberou a ten nečekaně zpomalil, takže jsem ho musel předjet a to mě nějakou tu desetinku stálo. Jinak dnešní úpravy pérování se osvědčily. Trochu víc jsme si museli pohrát s předním kolem, které mě v dopoledním volném tréninku v pomalé zatáčce ustřelilo a já měl menší pád. Jen jsem se ale sklouzl, nic se nestalo. Vrátili jsme se proto k předešlému nastavení a pak už to bylo dobré. Proti loňské Grand Prix, kdy se mi v trénincích vůbec nedařilo, jsem se tak letos na zdejší technické a úzké trati výrazně zlepšil. V pomalých zatáčkách jsem měl ale stále rezervy."


GP San Marina
Výsledky sobotní kvalifikace třídy do 250 cm3:
1. Hiroshi Aoyama (J, Honda) 1:38,86722
2. Hector Barbera (E, Aprilia) 1:38,8753
3. Marco Simoncelli (I, Gilera) 1:39,0384
4. Mattia Pasini (I, Aprilia) 1:39,068
11. Karel Abraham (Aprilia) 1:39,995
http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_032.jpg

diplom od Armí

6. září 2009 v 10:04 | Janča |  Diplomky od Tebe

GP Misano 2009 volný trénink

6. září 2009 v 9:37 | Janča |  Karel Abraham
4.9. 2009

Karel Abraham se s týmem první den opět soustředili na co nejlepší nastavení podvozku Aprilie. Testovaly se oba motocykly, každý ale s trochu jiným nastavením. S tím lepším pak devatenáctiletý jezdec zajel v samém závěru i svůj nejlepší čas 1:41,490, který byl prakticky na úrovni jeho loňského maxima, kdy zde obsadil v závodě desáté místo. Nejlepší páteční čas si připsal Španěl Barbera (1:39,212). Pod hranici 1:40 se dostal už jen Ital Pasini. Až za nimi skončil na třetím místě vedoucí jezdec šampionátu Japonec Hiroshi Aoyama, čtvrtý byl zatím druhý v celkově pořadí Španěl Bautista. V sobotu dopoledne je na programu druhý volný trénink a odpoledne kvalifikace.


Karel Abraham po pátečním volném tréninku řekl:
"Na začátek to nebylo zlé, ale v sobotu musíme změnit pérování na předku i vzadu. Misano je hodně technická trať, až taková motokárová, takže to není jednoduché se správně trefit do nastavení. Nepříjemný byl dnes i rozpálený asfalt. Několikrát jsem měl namále a jen se štěstím vyrovnal pád, když mi uklouzlo přední kolo. Víme, ale jak změnit pérování, takže věřím, že v sobotu časy dál zlepším. Jinak to dnes bylo hodně náročné, protože vedro bylo na padnutí. Teploměr ukazoval pomalu ke čtyřicítce."GP San Marina
Výsledky volného pátečního tréninku třídy do 250 cm3:
1. Hector Barbera (E, Aprilia) 1:39,2122.
2. Mattia Pasini (I, Aprilia) 1:39,684 3.
3. Hiroshi Aoyama (J, Honda) 1:40,0484.
4. Alvaro Bautista (E, Aprilia) 1:40,189
12. Karel Abraham (Aprilia) 1:41,490

http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_patek_2009_003.jpg
http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_patek_2009_005.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_patek_2009_022.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_patek_2009_031.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_004.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_005.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_018.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_026.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_032.jpg
http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_037.jpg
http://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_039.jpghttp://www.karelabraham.com/foto/gp_misano_2009/aMisano_sobota_2009_048.jpg

Hearts

5. září 2009 v 19:02 | Janča |  Láska♥
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
//<![CDATA[ //]]>


Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

číče

5. září 2009 v 18:55 | Janča |  Kočičky


17 kB
15 kB
13 kB
11 kB
15 kB
14 kB

Tygřík - pixelky

5. září 2009 v 17:58 | Janča |  Tygři

Garfield pixels

5. září 2009 v 17:56 | Janča |  Garfield
-----

The Simpsons pixels

5. září 2009 v 17:54 | Janča |  Simpsonovi
- - - -

welcome pixelky

5. září 2009 v 17:50 | Janča |  Welcomky

znamení - pixelky

5. září 2009 v 17:43 | Janča |  obrázky - fantasy
AquariusAriesCancer
CapricornGeminiLeo
LibraPiscesPisces
ScorpioTaurusVirgo

Pixels

5. září 2009 v 17:41 | Janča |  KočičkyDrag and Drop or Double Click


.

a nakonec lvíček...taky šelma no ne? :D

Pixelky

5. září 2009 v 17:38 | Janča |  Pejsci
*dg030*dg031*dg032*dg033*dg034